دانلود فیلم تگزاس 3

فیلم تگزاس 3 در ادامه فیلم تگزاس 2 و تگزاس 1 می باشد که به ترتیب در برزیل و ایران فیلم برداری شد. فیلم تگزاس به کارگردانی مسعود اطیابی جدیدترین فیلم کمدی سینمای ایران است که از هشتم خرداد 1403 به سینما آمد این جدیدترین محصول عامریان است که باز هم با زوج سام درخشانی و پژمان جمشیدی احتمالاً فروش خوبی خواهد داشت. مسعود اطیابی سال گذشته با رکوردشکنی فیلم هتل توانست نام خود را به عنوان پول‌سازترین کارگردان کشور ثبت کند و حالا خیز دوباره او برای فتح گیشه در سال ۱۴۰۳ دیدنی خواهد بود.

خلاصه داستان فیلم تگزاس ۳

در خلاصه این فیلم آمده است: «بیچاره پله فوت کرده ولی تگزاسی‌ها دست از سرش برنمی‌دارن.»

هنوز اطلاعات دقیقی از داستان فیلم تگزاس ۳ منتشر نشده است، اما اگر به ترکیب اصلی تیم تولید یعنی مسعود اطیابی در مقام کارگردان، حمزه صالحی در مقام فیلم‌نامه‌نویس و ابراهیم عامریان در مقام تهیه‌کننده نگاه کنیم، احتمالاً باید منتظر داستان دنباله‌دار شخصیت‌های اصلی فیلم تگزاس باشیم که در قسمت اول در کشور برزیل بازی کردند و در قسمت دوم رهسپار وطن شدند و حالا قرار است دردسرهای جدیدی را در قسمت سوم درست کنند.

برخی از بازیگران فیلم تگزاس 3

سام درخشانی، پژمان جمشیدی، گابریلا پتری، سید جواد هاشمی، نعیمه نظام دوست، سام نوری، سیاوش چراغی پور, ساعد هدایتی، محمدجواد جعفر پور، آدریانو تولوزا، داوود شیرعلی،حامد وکیلی و با هنرمندی مهدی هاشمی و ژاله صامتی بازیگران فیلم تگزاس ۳ هستند.

دانلود فیلم تگزاس 1

دانلود فیلم تگزاس 2


ویدیوهای مرتبط
ویدیوهای جدید